Ağız Maskesi ve Dezenfektan Paketleme

agiz maskesi

Ağız maskesi ve el dezenfektanı kelimelerini son günlerde çok fazla duymaya başladınız değil mi? Ülkemizi ve dünyayı etkileyen Corona Virüse (COVID-19) karşı korunmak için kullanımı artan maske ve dezenfektan kullanımı bu konuda talep artışına neden oldu. Maske ve el dezenfektanı talebindeki artış firmalar için ekstra iş gücü ihtiyacı doğurdu. Özellikle internet üzerinden satış yapan firmalar yoğun talebe yetişmek için ağız maskesi, dezenfektan sprey ve jel dezenfektan paketlemek için eleman aramaktadırlar.

Söz konusu sağlık olduğunda hepimiz çok hassasızdır. Özellikle son günlerde yaşadığımız Corona Virüs salgını yüzünden hepimiz tedirgin bir durumdayız. Ancak bu durumda panik yapmadan gereken önlemleri alarak toplum olarak en az şekilde etkilenerek çıkacağımıza inanıyorum. Bu önlemlerden birisi gerekli durumlarda ağız maskesi kullanmak. Ayrıca ağız maskelerinin bir çok farklı sektörde de kullanım alanı mevcuttur.Bundan dolayı ağız maskesi paketlemek sadece güncel bir iş değildir, bu zor zamanlar atlatıldığında da paketleme işi devam edecektir.

Yine hastalıklardan ve virüslerden korunma yollarından birisi de el dezenfektanı kullanımıdır. Özellikle su ve sabuna ulaşım imkanımızın olmadığı durumlarda jel dezenfektan veya sıvı el dezenfektanı kullanımı işimizi görecektir.

Maske ve dezenfektan paketleme işi sizler için bir ek gelir fırsatı olabilir. Yazımızın devamında ağız maskesi ve dezenfektan paketleme işi nasıl yapılır ve bu iş ile ne kadar para kazanabileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

Ağız Maskesi ve El Dezenfektanı Paketleme İşi Nasıl Yapılır ?

Son günlerde internette , eczanelerde, medikal malzeme satan dükkanlarda yoğun bir şekilde satılan el dezenfektanları ve ağız maskelerini paketleyerek ek gelir sağlayabilirsiniz. Ulaşacağınız işveren firma size maskeleri ve dezenfektan kutularını verdikten sonra bir pakete kaç adet malzeme koyacağınız söyleyecektir. Genelde ağız maskeleri 50’li paketler halinde kutulanıyor. El dezenfektanları da boyutuna göre değişen adetlerde paketleniyor.

Ağız Maskesi ve El Dezenfektanı Paketleyerek Ne Kadar Kazanılır?

Bu işte diğer paketleme işlerinde olduğu gibi ( kına paketleme, balon paketleme, mum paketleme vs.) adet başına ya da aylık ödeme yapılır. İlk etapta her iki tarafta birbirini tanıyana kadar adet başı ödeme daha çok tercih edilir. Yapacağınız adede göre değişmekle beraber haftalık 350-400 TL arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

Bizler de sayfamız aracılığı ile sizlerin işveren firmalar ile buluşmanıza yardımcı olmaya çalışacağız. Daha önce de belirttiğimiz gibi işveren firma biz değiliz, yazımızın alt bölümündeki yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazarak ihtiyacı olan firmaların size geri dönmesini bekleyebilirsiniz. İletişim bilgilerinizde kesinlikle açık adres ve telefon numaranızı paylaşmayınız. Ayrıca internet üzerinden de arama yaparak firmalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Not: Hiçbir firma sizden iş için ücret talep etmez, bu şekilde bir talep gelirse kesinlikle ödeme yapmayın !!!

BENZER YAZILAR

Yorumlar

 1. Funda

  Bu ise cok ihtiyacimvar

 2. ercument Apaydin

  İzmir Buca
  ERCUMENT APAYDIN

 3. Sibel

  lütfen ulaşın

 4. Belma

  MRB ben Atasehirden
  Evden ek islere ihtiyacimvar paketleme olsun el isleri olsun cok hizliyimdir benimle iletisime gecerseniz sevinirm

 5. Sonay

  Adim Sonay istanbul şirinevler de oturuyorum iki çocuk annesiyim esim çalışmıyor bu ise çok ihtiyacim var paketleme işinde tecribeliyim donus yaparsanız sevinirim

 6. Melek

  Merhaba Ankara Sincan da oturmaktayım bu işe çok ihtiyacım var eşimle beraber yaparız elimizde çok hızlıdır maske ve tezenfekte paketleme isi

 7. Özlem

  Ben de katilmak iaterim

 8. Tülay

  Lutfen benimde bu ise cok ihtiyacim var dönus yaparsaniz sevinirim

 9. Müzeyyen

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ☺️

 10. FATMA

  Merhabalar. Konya da yaşıyorum. Öğrenciyim. İhtiyaçlarını karşılayabilmek için paketleme yapmak istiyorum. Her tür peketlemeyi yapabilirim

 11. Yasemin

  evde paketleme işleri yapmak istiyorum maske işi için ekibim mevcuttur

 12. Bedia

  Evde paketleme işi istiyotum lütfen geri donusunuzu bekliyorum

  1. Irmak

   Merhabaalr yardımci olundu mu bi cevap verildi mi size?

 13. Eren

  İşe çook ihtiyacım var

 14. Betul

  Bu ise cok ihtiyacim var esim.yok 2 cocuga bakiuorum lutfen yardim

 15. Kübra doğan

  Paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusunuz?
  Kahramanmaraş merkez

 16. Tuğçe Erkanlı

  Gümüşhane merkez de yaşıyorum. Yüksek lisans öğrencisiyim. Kirada oturuyorum. Eğitimim ve masraflarim için iş istiyorum. 4 kişiyiz.

 17. Tuğba gültekin çiftçi

  Antalyada yasiyorum paketleme isi cok yaptim elim yatkindir

 18. Nuray

  Sultanbeyli de oturuyorum. Elim hızlıdır. Daha öncede evde iş yaptım. Bu işi istiyorum.

 19. Melek

  Merhaba istanbuldan yazıyorum paketleme işi yapmk istyorm yardmcı olursanız çok sevinirm şimdiden tskler

 20. Seda Akman

  İşe cok ihtiyacım var ekip de kurabilirim Ankara Yenimahalle de oturuyorum geri dönüş bekliyorum

 21. Rukiye

  Merhaba ben ve kardeşim üniversite öğrencisiyiz annemde ev hanımı aileme ve eğitimimize destek olmak istiyorum.

 22. Irmak

  Öğrenciyim bu isi yapmak istiyorum ihtiyacım var

 23. ZEHRA

  Ankarada ikamet ediyorum Mart ayından buyana işsizim elim hızlıdır zamanında teslim edebilirim itinayla çalışırım hijyen konusunda çok dikkatliyimdir bu işe ihtiyacım var başvurumu kabul ederseniz sevinirim teşekkürler

 24. Gül

  Bu işe ihtiyacım var evde yapabilecek olanlar var

 25. Burak

  Bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

Yorum Yap