ÇÖPS Bayilik

fast food bayilik

ÇÖPS Ege mutfağının hafifliğini gerçek etin lezzeti ile birleştirip şişe dizdi.Dillere destan çöp şişi sofralara getirdi.Tavuk etinden kırmızı ete, lezzet ÇÖPS’te.

Eğer sizde kendi işinizi kurmak için restaurant işletmeciliği düşünüyorsanız ÇÖPS’ü mutlaka incelemelisiniz. Çünkü ÇÖPS restoranları franchise sistemi ile işletilmekte ve başta Çöpşiş olmak üzere lezzetli ve sağlıklı et ürünlerini modern bir işletme – tedarik sistemiyle tüketiciyle buluşturmaktadır.

Hakkımızda

2016 yılında kurulan Sez Gıda Ltd. Şti. ÇÖPS markası ile Ege’nin bu lezzetli ürününü tüketicilerle buluşturmayı hedeflemektedir. Restoranlarımız franchise sistemi ile işletilmekte ve başta Çöpşiş olmak üzere lezzetli ve sağlıklı et ürünlerini modern bir işletme – tedarik sistemiyle tüketiciyle buluşturmaktadır.

Markamız dinamik bir yaklaşımla franchise işletmecilik modeliyle yeme içme sektöründe önemli bir boşluğu doldurmayı hedefleyen yenilikçi bir markadır. Lezzetli, dondurulmadan hazırlanmış yüksek kaliteli ürünlerini uygun fiyatla geniş kitlelere yaymayı hedefleyen bir markadır.

Çöps Franchising Modeli

Franchising Aşamaları;

  • Başvuru
  • Yatırımcı Görüşmesi
  • Lokasyon Belirleme
  • Marka Tanıtımı
  • Sözleşme
  • Mimari Çizim
  • İnşaat ve Dekorasyon Planlama
  • Personel Sağlama ve Eğitim
  • Açılışa Destek Kadrosu Temini
  • Açılış

Sez Gıda Ltd Şti. ÇÖPS markası ile Ege’nin bu lezzetli ürününü tüketicilerle buluşturmayı hedeflemektedir.

ÇÖPS restoranları franchise sistemi ile işletilmekte ve başta Çöpşiş olmak üzere lezzetli ve sağlıklı et ürünlerini modern bir işletme – tedarik sistemiyle tüketiciyle buluşturmaktadır.

Biz dinamik bir yaklaşımla franchise işletmecilik modeliyle yeme içme sektöründe önemli bir boşluğu doldurmayı hedefleyen yenilikçi bir markadır. Lezzetli, dondurulmadan hazırlanmış yüksek kaliteli ürünlerini uygun fiyatla geniş kitlelere yaymayı hedefleyen bir markadır.

Hızla büyüyen restoranlar zincirimiz, kazan kazandır odaklıdır sizin için sunduğumuz hizmet anlayışımızla Türkiye’nin her yerine ulaşmayı hedeflemekteyiz. Türkiye genelinde bayiilerimizi arttırmak için çalışmaktayız. Siz yatırımcılarımızı franchising sistemize katılmaya çağırıyoruz .Yatırımcılarımızdan Franchise giriş bedeli talep ediyoruz. 

Yemeklerin hammaddesi franchise işletme sahipleri tarafından temin edilmektedir.

Tüm Mağazalarda menüler aynıdır ve yemek üretimi lokal olarak yapılmaktadır.

Açılan tüm mağazalarımızda aynı konsepti uygularız. Müşterilerin siparişleri hızlı ve lezzeti olacak şekilde önlerine gelir. Şubelerimiz gerek kendi ekipleri, gerekse Tarım Bakanlığı tarafından belli periyotlarda denetlenmektedir.

Franchising sistemi ile çalışan şubelerimize merkez şubemizde çeşitli eğitimler düzenleriz. Mağaza açılış öncesi ve sonrasında sürekli bu eğitimler devam eder. 

ÇÖPS İLETİŞİM BİLGİLERİ
Tel:90 (216) 383 50 50
web:http://cops.com.tr/iletisim/
e-mail:info@cops.com.tr

Yeni iş fikirleri ve franchise ve bayilik fırsatları ile ilgili bilgi almak için franchise veren firmalar sayfamızı ziyaret edebilrisiniz.

BENZER YAZILAR

Yorum Yap