Katalogla Satış Yaparak Para Kazanma

katalogla satis yapan firmalar

Katalogla Satış Yaparak Para Kazanma

Katalogla satış yaparak para kazanma ek gelir arayanlar için iş fikirleri kategorisinde önemli bir yer tutmaktadır. Katalogla satış işleri son yıllarda ortaya çıkan ve her geçen gün değişik kategoriler eklenerek büyüyen bir para kazanma yöntemi haline gelmiştir. Genelde ev hanımlarının ilgilendiği katalogla satış yaparak para kazanma son zamanlarda çalışan hanımların hatta erkeklerin de ilgilendiği bir ek iş imkanı olarak değerlendirilmektedir.

Özellikle ev hanımları evde yapılabilecek işler ararken çok sermaye istemeyen seçenekler aramaktadırlar. Bu tür bir iş için en uygun seçeneklerden birisi de katalog ile satış işidir. Hem kazancının iyi olması hem de seçeneklerin fazla olması nedeniyle ek iş arayan kişilerin tercih edeceği bir sektördür.

Katalog İşi Nasıl Yapılır ?

Katalogdan satış işi özellikle kozmetik, temizlik ürünleri ve ev tekstili firmalarının kullandığı network marketing adı da verilen bir pazarlama yöntemidir. Bu sistem ile çalışan firmalar hem ürünlerinin reklamlarını yapmış olurlar hem de satış ağlarını en uç noktalara kadar genişletmiş olurlar. Bu satış sistemine dahil olan kişiler de ek gelir imkanı elde etmiş olurlar. Direkt ürün satışından elde edilen kazancın yanında kendi ekibinizi kurabilirseniz onların satışlarından da prim kazanma imkanı da vardır.

Katalog Satışı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Katalogla satış yapmak istiyorum diyorsanız öncelikle satış yapacağınız hedef kitlenizi belirlemeniz gerekiyor. Çünkü seçeceğiniz firma ile satış yapacağınız kişiler birbiri ile uyumlu olmalıdır. Bunun yanında geniş bir çevreye sahip olmanız da sizin için önemli bir avantaj olacaktır.Katalog satışında bulunurken hedef kitlenin hangi sosyal gruptan ve hangi cinsiyet ağırlıklı olduğuna dikkat etmek gerekir. Mesela bayanların çoğunlukta olduğu bir ortamda kozmetik ürünlerinin, temizlik ürünlerinin pazarlamasını yapmak ve satış gerçekleştirmek diğer ürünlere göre daha kolay olacaktır. Katalog satışında bulunurken diğerlerine göre fark yaratabileceğiniz en büyük özelliğiniz sosyal iletişim beceriniz olacaktır. İletişim becerileri yüksek kişiler diğer katalogla satış yapan kimselerden daha üstün ve karşı tarafa katalogda yer alan ürünlerin pazarlamasında daha başarılı olarak bulundukları ortamda kısa süre içerisinde müşteri kitlesi edinebilirler. Birebir katalogla satış işinde satıcıların iletişim becerileri, “tatlı dilleri” ne kadar gelişmiş ve iyiyse o oranda müşteri kazanacaklardır ve kazanç sağlayacaklardır.

Katalog Satışı Yapan Firmalar

Özellikle hanımlara yönelik uzun zamandır katalogla satış yapan firmalar arasında Avon, Oriflame gibi şirketler vardır. Son yıllarda bu şirketlere ek olarak  kozmetik alanının yanında başka sektörlerde de faaliyet gösteren şirketlerde oluşmuştur. Katalog satışı yapılabilecek olan şirketlerin faaliyet alanları arasında kozmetik ilk sırada gelmektedir, daha sonra temizlik ürünleri, ev aletleri ve iç çamaşırı gibi alanlar gelmektedir. Yazımızın devamında evden satış yapabileceğiniz katalogla satış yapan firmalardan bazıları hakkında bilgi vereceğiz.

Avrupa Networking

Kendi İşinizin Sahibi Olmak İster misiniz?

Hepimizin ihtiyacı olan bayan ince külotlu çorap ve taytları, Pierre Cardin kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ile bunların yanında son derece kaliteli ve çok uygun fiyatlı şık gecelikler, babydolller, pijamalar, sütyenler, külotlar, atletler ve korseler ile erkek ve çocuk iç giyim ürünlerini katalogdan satarak para kazanmaya ne dersiniz?

Kime Satacağım?

Başta kendiniz olmak üzere toplumun her kesiminden herkes sizin potansiyel müşteriniz. Çünkü, iç giyim ve çorap hepimizin temel ihtiyaçları arasında yer alıyor. Unutmayın, kendi ihtiyaçlarınızı çok ama çok ucuza giderebileceksiniz.

Kimler Satıcı Olabilir? Ne Kazanacağım?

Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak isteyenler. Kısaca ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes.

Az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı kazanabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz. Biraz daha fazla zaman ayırarak kiranızı hatta ev/araba taksitinizi bile ödeyebilirsiniz.

Başarılı Olabilir miyim?

Bugüne kadar hiç böyle bir iş yapmamış olabilirsiniz. Bu işi yapmak için bilgisayar bilgisine, yabancı dile, satış tecrübesine vb. özelliklere sahip olmanız gerekmiyor. İhtiyacınız olan tüm destek ve eğitimleri Avrupa Networking size sağlayacaktır. Başaracaksınız …

Kataloğu alıp satışa nasıl başlayabilirim?

Avrupa Networking temsilcisi olmak için yabancı dil, bilgisayar bilgisi, tecrübe, sermaye, eğitim gerekmez. Ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes temsilcimiz olabilir.

0216 – 420 0 966 numaralı telefonumuzu arayarak ya da www.avrupanetworking.com adresinden “Temsilcimiz Olun” formunu doldurarak kayıtlı satıcımız olabilirsiniz.

Sattığım Ürünlerden Ne Kadar Kazanacağım?

%50’ye varan kar marjları veriyoruz. Evet! Fiyatlı katalogumuzda yer alan ürünleri katalog fiyatından sattığınızda size %50’ye varan kar kalıyor.

Örn. 150 TL’lik sipariş aldığınızda bu ürünleri bizden;

150 TL / 1,50 = 100 TL’den alacaksınız. KAZANCINIZ: 50 TL

300 TL sipariş aldığınızda kazancınız tam 100 TL olacak.

3.000 TL sipariş aldığınızda tam 1.000 TL kazanacaksınız.

Piaff Networking

Piaff Networking ile ek gelir elde etmek ve hane bütçesine katkıda bulunmak isteyenler firmanın temsilcileri arasına herhangi bir ücret ödemeden dahil olabilmektedirler. Sisteme Piaff Networking’ in resmi sayfasından temsilci ol butonuna tıklanarak üye olunabilmektedir. Firmadan talep edilecek olan katalogların fiyatları 5 TL civarındadır ve aylık olarak bu kataloglardaki ürünlerden satış yapılmaktadır.

Sisteme üye olup da herhangi bir satış ve siparişte bulunmayan kimseler üye olarak adlandırılır. Üyelerin bireysel olarak satış gerçekleştirmeleri durumunda aktif üye olarak anılmaya başlanırlar. Aktif üyeler yapacak oldukları satışlardan %30 ile %40 arasında kazanç elde edebilmektedirler. Ardı ardına gelen 3 ay boyunca sipariş vermeyen kimseler pasif üye olarak anılmaya başlanır. Devamında gelen 3 ayda daha sipariş vermeyen kimselerin kayıtları sistem tarafından silinir.

Piaff Networking’ in Çalışma Alanı
Ek gelir elde edilebilecek, katalogla satış yaparak kazanç sağlanabilecek firmalardan olan Piaff Networking ile aylık olarak tatmin edici oranlarda kazanç sağlanabilmektedir. Firmanın satışını sürdürdüğü ürünler genel olarak iç giyim, pijama, ev giyim ürünleri, takı ve kozmetik üzerinedir. Verilecek olan siparişler satış gerçekleştiren kişilerin eline 3-4 gün içerisinde geçecektir.

Sonuç olarak, siz de katalogla satış yapmak istiyorum diyorsanız yazımızda paylaştığımız linklere başvurabileceğiniz gibi yazımızın yorum kısmına iletişim bilgilerinizi paylaşarak satış ekibini genişletmek isteyen kişilerin ve firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Herkese bol kazançlar…

 

BENZER YAZILAR

Yorumlar

 1. Emine hanım

  Vanda paketleme işi yapmak istiyorum size nasıl ulaşabilirim nasıl iletişime geçebilirim

  1. Denizefebeyza

   Meraba pierrcarden é üye olmak isterseniz insatgram adresimden bana ulasabilirsini

 2. Huncalife %100türk firması ve bitkisel ürün portföyü ile eviniz tüm ihtiyaçlarını alabilir ve kullanırken size para kazandırır ayrıca kampanya ve fırsatlar sunar huncalifeden aldığınız her ürün %40 indirimli satın alarak kapınıza kadar gelsin çevrenizdekilere önerin bu satışlarınızdanda kar yapın ücretsiz üyelik ve paket alma gibi zorunluluklarda yok içiniz rahat ve hunca güvencesi ile kendi işinizin sahibi olun.

 3. Kübra

  Merhaba katolog satış yaparak her üründen %40kar imkanı ve prim yaparak para kazanabilirsiniz Farmasi ürünleri ile

 4. merhaba katalog işi ile satış yapmak istiyorsaız Greenway çok karlı bir iştir. Satılmadanal.com kimyasalsız temizlik sitesini ziyaretederek fikir sahibi olabilirsiniz.

 5. damla

  Merhaba. Ben LEA kozmetik lideri damla ünlüer.
  LEa kozmetik Türkiyede yeni ve köklü bir firma.
  Kazanç sistemi en yüksek firma.
  Şöyle ki %100 yerli
  %3’den %25 e kadar seviye primi.
  Her üyenin 2 link’i var 1-üyelik link’i 2-Perakende satış linki
  Perakende satış link’ini üye olmayıp sadece alışveriş yapmak isteyen kişilere veriyorsunuz bu link’ten alışveriş yapıyor ve %40 kârsizin hesabınıza geçiyor bu çok büyük bir avantaj.
  Üyelik ücretsiz
  Katalog ücretsiz-Kargo ücretsiz
  %40 kar – Satış/Kota zorunluluğu yok
  Her zaman destek alabileceğiniz aile
  Teknoloji paketi-Araba kullanım hakkı
  hepsi sizi bekliyor. Daha fazla bilgi almak isterseniz damlaunluer93@gmail.com adresine isim ve telefon numaranızı gönderin biz sizi arayalım ailemizi birlikte büyütelim

 6. Bu söylediğiniz kar oranı fazlasıyla huncalife de var huncalife Türk malı kaliteli ürünleri ve makyaj temizlik dahil ürünlerin hepsi çok kaliteli güzel ürünler bilgi almak isterseniz arayabilirsiniz 05412385156

 7. ben 38 yaşında 3 cocuk annesiyim. Önceleri katalog işi yapamam diye düşünürken şu anda neredeyse bütün kazancımı katalog satışı ile gerçekleştiriyorum.
  ekip desteği tam bir firma. kesinlikle düşünmeden girebilirsiniz.
  Huncalife %40 kar imkanı ile satış yapma imkanı veriyor. Ayrıca benim bir ekibim var ya da ekip kurabilirim derseniz %5 ten %24 e kadar prim alıyorsunuz.
  tek yapmanız gereken ücretsiz üyelik. denemeden yapıp yapamayacağınızı bilemezsiniz.
  size daha ayrıntılı vermek isterim. lütfen bana ulaşın.
  05558041764

 8. ben 38 yaşında 3 cocuk annesiyim. Önceleri katalog işi yapamam diye düşünürken şu anda neredeyse bütün kazancımı katalog satışı ile gerçekleştiriyorum.
  ekip desteği tam bir firma. kesinlikle düşünmeden girebilirsiniz.
  Huncalife %40 kar imkanı ile satış yapma imkanı veriyor. Ayrıca benim bir ekibim var ya da ekip kurabilirim derseniz %5 ten %24 e kadar prim alıyorsunuz.
  tek yapmanız gereken ücretsiz üyelik. denemeden yapıp yapamayacağınızı bilemezsiniz.
  size daha ayrıntılı vermek isterim. lütfen bana ulaşın.
  05558041764

Yorum Yap