Subway Franchise

subway ne kadar kazandirir

Subway, uzun yıllardır faaliyette olan bir fast food markasıdır. Kendi işini kurmak isteyen girişimciler için değerlendirilmesi gereken bir firmadır.

SUBWAY®, ilk restoranını Bridgeport, Connecticut şehrinde 1965 yılında Fred DeLuca ve Doktor Peter Buck ortaklığında Amerika’da açtı. Türkiye pazarına 1996 yılında giren ve ilk restoranını açan SUBWAY®, Türkiye’de sandviç sektörüne hızlı bir giriş yaptı.  2000’li yıllarda büyümeye devam eden SUBWAY® bugün ülke genelinde değişmez, global en büyük sandviç markası haline geldi.

Neden Subway ?

Düşük işletme kuruluşu masraflarıyla başarılı olduğunu kanıtlamanın yanında, SUBWAY® sürekli olarak 1 Numaralı Franchise olmaktadır.

Global Ölçekte Büyüme;
SUBWAY® restoranına sahip olduğunuzda, dünyanın en büyük restoran zincirlerinden ve en tanınmış markalardan birinin parçası olursunuz ve birlikte sunulan destek ve deneyime de sahip olursunuz. Müşterilerin tam da istediği gibi hazırlattıkları lezzetli menüler için tekrar geldiği lider bir markanın parçası olun.

Sunduğumuz Yiyecekler;
SUBWAY® hızlı ve sağlıklı gıda ürünlerinde tartışmasız liderdir. Hazırlaması kolay sandviçlerimiz müşterinin gözleri önünde tam da istedikleri gibi taze ekmek, özel soslar ve lezzetli ek malzemeler kullanılarak hazırlanır.

Destek Ağımız;

SUBWAY® ailesine katıldığınızda, ilk sandviçinizi yapmadan önce ve sonrasında birinci sınıf destek alırsınız. Franchise destek sistemimizin özellikleri:  

  • Eğitim
  • Ürün geliştirme
  • Reklam
  • Mağaza Tasarımı ve Ekipman Düzenleme Rehberi
  • Saha desteği ve çok daha fazlası!

1- Neden Subway Ekibine Katılmam Gerekir?

SUBWAY® ekibine katıldığınızda kendi işinizin sahibi olma fırsatına erişirsiniz. Bu sıradan bir iş değildir. Başarılı olduğu kanıtlanmış işletme, düşük yatırım, basit operasyonlar, esnek zemin planları, ulusal ve yerel ölçekte destek, ulusal ve bölgesel reklam fırsatları, iki haftalık eğitim programı, mal sahipleri ve personeli için sürekli eğitim, işletme geliştirme yardımı, tasarım desteği, kira pazarlığı, kuruluş rehberliği ve çok daha fazlasına sahip olursunuz.

2- Franchise Bedeli Nedir?

İlk franchise ücreti yaşadığınız ülkeye göre 10.000 $ – 15.000 $ (ABD doları) arasında değişir .

3- Telif ve Reklam Ücreti Bedeli Nedir?

SUBWAY® Franchise Sahipleri her hafta gelirinin %12,5’ini (brüt satış eksi satış vergisi) öderler; bu bedelin %8’i franchise lisans ücreti ve %4,5’i reklam ücretidir.

4- Subway Restoranı Açmanın Maliyeti Nedir ?

Her mağaza farklı olduğundan, ilk franchise ücretine ek olarak ilk yatırım miktarı restoran büyüklüğüne, kuruluş masraflarına, lokasyona vb. göre farklılık gösterir. Daha detaylı bilgiye SUBWAY kurumsal internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

Her mağaza farklı olduğundan, ilk franchise ücretine ek olarak ilk yatırım miktarı restoran büyüklüğüne, kuruluş masraflarına, lokasyona vb. göre farklılık gösterir. Daha detaylı bilgiye SUBWAY kurumsal internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de kendi işinizi kurmak için franchise sistemi ile ilerlemek istiyorsanız franchising ve bayilik modelleri ile ilgili detaylı bilgi için franchise veren firmalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Yorum Yap