Tavuk Dünyası

tavuk dünyası bayilik

Tavuk Dünyası Franchising

2012 yılında kurulan Tavuk Dünyası, aradan geçen 6 yılda 35’den fazla şehirde, 160’ın üzerinde lezzet noktasına, yılda 15 milyonu aşkın kişiye ulaştı.

Tavuk Dünya’sının Türk damak tadına uygun  menüleri ;12-14 saat marine edilmiş leziz tavukları , enfes Tavuk Dünyası Makarna Sosu ile hazırlanmış makarnaları  ve taptaze Akdeniz salatasını büyük porselen tabaklarda bir arada sunuyor. Siz değerli misafirlerini şık restoranlarda lezzet ve kalite yaklaşımıyla ağırlıyor.

Tavuk Dünyası, genellikle AVM’lerde yer alan dükkanlara bayilik sağlıyor. Eğer cadde üzerinde bir dükkana bayilik almak istiyorsanız, söz konusu dükkanın bulunduğunuz şehrin en yoğun bölgelerinden birinde olması gerekiyor.

Franchising Süreci ;

Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler

Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak, tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak, tüm mesai zamanını Tavuk Dünyası’na harcayabilecek konumda olmak, restoran işletmeciliği için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak bayi adaylarımızda aradığımız başlıca özelliklerdir.

Franchise Verme Süreci

Aday tarafından franchise ön başvuru formu doldurulur. Merkez ofis tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile karşılıklı ilk görüşme yapılır. Varsa aday lokasyon ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Adayın ve aday lokasyonun uygun olması durumunda mimari proje çizilir. Ardından mimari proje uygulamasına başlanır. Personel alımı ve eğitimi Tavuk Dünyası tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama Tavuk Dünyası operasyon ekibi tarafından desteklenir, kontrol edilir ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılır.

Türkiye’de hiç bir şehirde bölgesel bayilik verilmemektedir.
Her şehir için bayilik başvurusu almaktayız.

Özet olarak;

Firmanın marka değeri ve sektörde bilinirliği günden güne artmakta. Şirket yeni lokasyonlar ile büyümeye devam ediyor. En son Balıkesir’de 10 Burda AVM‘de 170. restoranın açılışı yapıldı. Bayilik almak için Tavuk Dünyası franchise bedeli ve lokasyon konularını görüşmek üzere  www.tavukdunyasi.com/franchise sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

TAVUK DÜNYASI İLETİŞİM BİLGİLERİ
Tel: 0216 399 17 80
web: http://www.tavukdunyasi.com
e-mail: info@tavukdunyasi.com

Bayilik veren diğer firmalar ile ilgili franchise veren firmalar sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Yorum Yap